Úvodná stránka     O nás     Produkty     Služby     Online poistenie     Ako nahlásit poistnú udalosť     Kariéra     Kontakt

Váš partner pri poistení Vašich rizík!

Hotline:  0800 500 234

Spoločnosť Finančné centrum, a.s. bola ocenená za svoje úsilie, ktoré sa prejavilo obchodnými výsledkami. Ocenenie je od spoločnosti Allianz Slovenská poisťovňa, líder na trhu poisťovníctva.

Články, novinky

Copyright © 2016 Finančné centrum, a.s. Všetky práva vyhradené.

Finančné centrum, a.s.
Centrum 27/32
017 01 Považská Bystrica

Telefón:
+421 42 433 08 57

E-mail:
info@financnecentrum.sk

Úvodná stránka O nás Produkty Služby Online poistenie  Ako nahlásiť poistnú udalosť Kariéra Kontakt

Finančné centrum, a.s. partnerom Slovenského zväzu cyklistiky

Podpísaním Zmluvy o spolupráci medzi prezidentom Slovenského zväzu cyklistiky Petrom Prívarom a predsedom predstavenstva spoločnosti Finančné centrum, a. s. Ing. Danielom Žilovcom sme sa dňa 13.02.2016 stali partnerom Slovenského zväzu cyklistiky.

Na základe tejto dohody  zabezpečujeme úrazové poistenie držiteľov licencií SZC počas  tréningov alebo  účasti na pretekoch.

Podpísanie  dohody so SZC považuje spoločnosť Finančné centrum, a. s. za dôležitý moment, nakoľko sa v rámci svojich aktivít dlhodobo venuje cyklistike a pravidelne spolupracuje pri usporadúvaní súťaže na profesionálnej úrovni. Výsledkom našej snahy je bezodplatné úrazové poistenie držiteľov licencií SZC.

Ďakujeme Slovenskému zväzu cyklistiky za prejavenú dôveru a tešíme sa na  ďalšiu spoluprácu!


Ocenenie od Allianz Slovenskej poisťovne

Spoločnosť Allianz Slovenská poisťovňa ocenila Finančné centrum udelením 1. miesta v kategórii Cestovné poistenie za rok 2015.

Sesterská spoločnosť EuroFin Consulting prijala ocenenie za 1. miesto v kategórii Poistenie podnikateľov za rok 2015.

Spoločnosť Allianz Slovenská poisťovňa  pôsobí na slovenskom trhu niekoľko desiatok rokov. Je jednou z lídrov v oblasti služieb, ktoré poskytuje. Preto si vážime toto ocenenie a ďakujeme spoločnosti Allianz Slovenská poisťovňa za spoluprácu.

Exkluzívna 60% zľava na poistenie domácnosti

Dovoľujeme si upriamiť Vašu pozornosť na veľmi výhodné podmienky  poistenia privátneho majetku, vďaka ktorým môžete ušetriť až 60% na  celkovom poistnom za poistenie domácnosti a zodpovednosti  za škodu.

Pri poistnej sume 15 000 EUR na poistenie domácnosti a 30 000 EUR na poistenie zodpovednosti za škodu  zaplatíte namiesto  99,00 EUR iba 40,00 EUR.

O akú zodpovednosť pri poistení domácnosti ide?

Ak Vy alebo členovia Vašej domácnosti spôsobíte škody na majetku alebo zdraví tretím osobám, napríklad prevrhnutím regálu v obchode, nárazom do cudzieho auta pri jazde na bicykli a podobne.

Ak už máte dojednané obdobné poistenie, porovnáme Vám Vaše súčasné podmienky a výšku poistného s aktuálnou ponukou. Kontaktujte nás, radi Vám poradíme viac!

Súčasťou akcie bude aj súťaž o najkrajší obrázok loga Finančného centra, a.s. (viď ľavý horný roh v pozvánke). Pozývame všetkých, ktorí majú záujem sa akcie zúčastniť, aby 8.12.2017 prišli na parkovisko pri Finančnom centre, a.s. a najneskôr do 15.00 hod. odovzdali  výkresy s obrázkami loga Finančného centra, a.s. organizátorom. Nezabudnite na výkres napísať meno a priezvisko. Najkrajšie a najoriginálnejšie obrázky budú odmenené vecnými cenami a víťaz súťaže bude môcť po oficiálnom vyhlásení výsledkov  aj sám rozsvietiť snehuliaka :)

Všetky zúčastnené detičky čaká okrem vianočného punču, veselých pesničiek, rôznych súťaží a veľkého svietiaceho snehuliaka aj sladké prekvapenie. Tešíme sa na Vás 8.12.2017 od 14.00 hod.

kolektív Finančné centrum, a.s.